UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 12191235
nr 1219 1235
Bordsur
Sengustaviansk, Joachim Hovenschiöld (1734-1800), Stockholm Höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador, ommålad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:59:49
600 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)